Szkoła Promująca Zdrowie

Zespół Szkolno-Przedszkolny w Baszni Dolnej

ul. Szkolna 24

37-621 Basznia Dolna

+48 16 632 7007

Dostępny: 7:00 - 15:00

Pon - Pt: 7:00-15:00

Szkoła otwarta

Akcja edukacyjna „ Hazard? Nie daj się wciągnąć” w naszej szkole.

Udostępnij ten post​

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

W dniu 21.10.2021 r. dwoje przedstawicieli Krajowej Administracji Skarbowej z Przemyśla przeprowadziło szkolenie w zakresie akcji edukacyjnej „ Hazard? Nie daj się wciągnąć” oddzielnie z uczniami kl. VII i VIII naszej szkoły. Trenerzy w sposób przystępny zwrócili uczniom uwagę na ryzyko związane z rozpowszechnianiem gier online z elementami hazardu i typowych gier hazardowych wśród uczniów.Podczas zajęć trenerzy wykorzystali prezentacje, animacje i dyskusję. Odpowiadali na pytania uczniów.

Inne wydarzenia

Aktualności

PIKNIK RODZINNY Z OKAZJI ŚWIĘTA RODZINY

1 czerwca 2022r. w parku wiejskim w Baszni Dolnej odbył się Piknik Rodzinny dla klas II i III.  Specjalnie na tę okazję zostały przygotowane liczne

Chcesz pomóc ziemi?

napisz do nas i pozostań w kontakcie

Skip to content