Szkoła Promująca Zdrowie

Zespół Szkolno-Przedszkolny
w Baszni Dolnej

ul. Szkolna 24

37-621 Basznia Dolna

+48 16 632 7007

Dostępny: 7:00 - 15:00

Pon - Pt:
7:00-15:00

Szkoła otwarta

www.zspbasznia.pl

Strona szkoły

Akcja edukacyjna „ Hazard? Nie daj się wciągnąć” w naszej szkole.

Udostępnij ten post​

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

W dniu 21.10.2021 r. dwoje przedstawicieli Krajowej Administracji Skarbowej z Przemyśla przeprowadziło szkolenie w zakresie akcji edukacyjnej „ Hazard? Nie daj się wciągnąć” oddzielnie z uczniami kl. VII i VIII naszej szkoły. Trenerzy w sposób przystępny zwrócili uczniom uwagę na ryzyko związane z rozpowszechnianiem gier online z elementami hazardu i typowych gier hazardowych wśród uczniów.Podczas zajęć trenerzy wykorzystali prezentacje, animacje i dyskusję. Odpowiadali na pytania uczniów.

Inne wydarzenia

Aktualności

„ZAWSZE RAZEM” – program profilaktyczny

KLASA 1 REALIZOWAŁA PROGRAM PROFILAKTYCZNY „ZAWSZE RAZEM” Klasa I ZSP w Baszni Dolnej realizowała w II półroczu pod kierunkiem wych. – p.Jadwigi Wacnik program profilaktyczny

Chcesz pomóc ziemi?

napisz do nas i pozostań w kontakcie

Skip to content