Szkoła Promująca Zdrowie

Zespół Szkolno-Przedszkolny
w Baszni Dolnej

ul. Szkolna 24

37-621 Basznia Dolna

+48 16 632 7007

Dostępny: 7:00 - 15:00

Pon - Pt:
7:00-15:00

Szkoła otwarta

www.zspbasznia.pl

Strona szkoły

Ekipa Filipka od serca

Udostępnij ten post​

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

Szkolne Koło Wolontariatu „ Amici” i wszyscy uczniowie naszej szkoly włączyli się do współpracy z fundacją na rzecz dzieci z wadami serca „ Cor infinitis”, która sprawuje opiekę nad małym Filipkiem. Chłopiec ma dwa latka, przeszedł już dwie skomplikowane operacje, a przed nim następna. Niestety na drodze do realizacji tego trudnego przedsięwzięcia stanęły jak zwykle pieniądze, które przekraczają możliwości rodziców. 200 tysięcy złotych to kwota umożliwiająca operację za granicą na początku roku 2022 , dlatego nasze szkolne organizacje postanowiły stworzyć „ Ekipę Filipka od serca” i zebrać choć minimalną część funduszy na ten cel. 21 października przeprowadziliśmy wielką akcję i zebraliśmy 1500 złotych. Zainteresowanie sprawą Filipka potwierdza ,że jesteśmy wrażliwi na niedolę innych, potrafimy pomagać, dostrzegamy potrzeby chorych. W naszym przypadku stwierdzenie

„ Pomaganie jest fajne” brzmi prawdziwie i właśnie o to nam chodziło w tej akcji.

Dziękujemy Wszystkim za udział w akcji: Przedszkolakom, Uczniom, Dyrekcji, Nauczycielom i Pracownikom Administracji.

Inne wydarzenia

Aktualności

„ZAWSZE RAZEM” – program profilaktyczny

KLASA 1 REALIZOWAŁA PROGRAM PROFILAKTYCZNY „ZAWSZE RAZEM” Klasa I ZSP w Baszni Dolnej realizowała w II półroczu pod kierunkiem wych. – p.Jadwigi Wacnik program profilaktyczny

Chcesz pomóc ziemi?

napisz do nas i pozostań w kontakcie

Skip to content