Szkoła Promująca Zdrowie

Zespół Szkolno-Przedszkolny
w Baszni Dolnej

ul. Szkolna 24

37-621 Basznia Dolna

+48 16 632 7007

Dostępny: 7:00 - 15:00

Pon - Pt:
7:00-15:00

Szkoła otwarta

www.zspbasznia.pl

Strona szkoły

„Kwietny Bieg z Krowicy Samej do „Pięciu Sosen”

Udostępnij ten post​

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

Odbyła się 16 edycja imprezy sportowej w Gminie Lubaczów pod nazwą „Kwietnego biegu” w Krowicy Samej. Wydarzenie poświęcone jest pamięci Jana Pawła II i co roku towarzyszy mu wybrana myśl przewodnia. W tym roku były to słowa Papieża: „Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko, tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie „.

Uczniowie naszej szkoły  przygotowali tematyczny montaż słowno- muzyczno- taneczny, z którym wystąpili w części artystycznej przed startem drużyn reprezentujących szkoły Gminy Lubaczów. Naszą szkołę reprezentowali rowerzyści pod opieką Pana Michała Szczybyło.

Inne wydarzenia

Aktualności

„ZAWSZE RAZEM” – program profilaktyczny

KLASA 1 REALIZOWAŁA PROGRAM PROFILAKTYCZNY „ZAWSZE RAZEM” Klasa I ZSP w Baszni Dolnej realizowała w II półroczu pod kierunkiem wych. – p.Jadwigi Wacnik program profilaktyczny

Chcesz pomóc ziemi?

napisz do nas i pozostań w kontakcie

Skip to content