Szkoła Promująca Zdrowie

Zespół Szkolno-Przedszkolny w Baszni Dolnej

ul. Szkolna 24

37-621 Basznia Dolna

+48 16 632 7007

Dostępny: 7:00 - 15:00

Pon - Pt: 7:00-15:00

Szkoła otwarta

„Kwietny Bieg z Krowicy Samej do „Pięciu Sosen”

Udostępnij ten post​

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

Odbyła się 16 edycja imprezy sportowej w Gminie Lubaczów pod nazwą „Kwietnego biegu” w Krowicy Samej. Wydarzenie poświęcone jest pamięci Jana Pawła II i co roku towarzyszy mu wybrana myśl przewodnia. W tym roku były to słowa Papieża: „Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko, tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie „.

Uczniowie naszej szkoły  przygotowali tematyczny montaż słowno- muzyczno- taneczny, z którym wystąpili w części artystycznej przed startem drużyn reprezentujących szkoły Gminy Lubaczów. Naszą szkołę reprezentowali rowerzyści pod opieką Pana Michała Szczybyło.

Inne wydarzenia

Aktualności

PIKNIK RODZINNY Z OKAZJI ŚWIĘTA RODZINY

1 czerwca 2022r. w parku wiejskim w Baszni Dolnej odbył się Piknik Rodzinny dla klas II i III.  Specjalnie na tę okazję zostały przygotowane liczne

Chcesz pomóc ziemi?

napisz do nas i pozostań w kontakcie

Skip to content