Szkoła Promująca Zdrowie

Zespół Szkolno-Przedszkolny
w Baszni Dolnej

ul. Szkolna 24

37-621 Basznia Dolna

+48 16 632 7007

Dostępny: 7:00 - 15:00

Pon - Pt:
7:00-15:00

Szkoła otwarta

www.zspbasznia.pl

Strona szkoły

EKOprelekcja na Dzień Ziemi

Udostępnij ten post​

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

27 kwietnia 2022r. dla uczniów Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Baszni Dolnej zorganizowana została prelekcja o tematyce ekologicznej. Organizatorem spotkania była F.H.U.P.Master Stanisław Cygan z Krowicy Samej.

Podczas spotkania, które prowadziły panie S.Ilnicka, B.Cygan i D.Reis uczniowie utrwalili wiadomości na temat właściwej segregacji odpadów, obejrzeli ciekawe prezentacje oraz uczestniczyli w różnych zabawach i doświadczeniach.

EKOprelekcję uatrakcyjniła grupa uczniów ze Szkoły Podstawowej im. Poety Ks. Jana Twardowskiego w Krowicy Samej pod opieką p. E.Oleszyckiej, która przedstawiła interesujący happening o Zielonym Kapturku i jego przygodach w lesie. Firma Master p.Stanisława Cygana ufundowała dla dzieci drobne upominki w postaci ołówków, odblasków, kamizelek odblaskowych oraz tekturowe pojemniki na zużyte  baterie i kolorowe bratki do ukwiecenia otoczenia naszej szkoły.

Inne wydarzenia

Aktualności

„ZAWSZE RAZEM” – program profilaktyczny

KLASA 1 REALIZOWAŁA PROGRAM PROFILAKTYCZNY „ZAWSZE RAZEM” Klasa I ZSP w Baszni Dolnej realizowała w II półroczu pod kierunkiem wych. – p.Jadwigi Wacnik program profilaktyczny

Chcesz pomóc ziemi?

napisz do nas i pozostań w kontakcie

Skip to content