Szkoła Promująca Zdrowie

Zespół Szkolno-Przedszkolny
w Baszni Dolnej

ul. Szkolna 24

37-621 Basznia Dolna

+48 16 632 7007

Dostępny: 7:00 - 15:00

Pon - Pt:
7:00-15:00

Szkoła otwarta

www.zspbasznia.pl

Strona szkoły

PIKNIK RODZINNY Z OKAZJI ŚWIĘTA RODZINY

Udostępnij ten post​

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

1 czerwca 2022r. w parku wiejskim w Baszni Dolnej odbył się Piknik Rodzinny dla klas II i III.  Specjalnie na tę okazję zostały przygotowane liczne atrakcje. 
Rodzinne spotkanie rozpoczęło się powitaniem gości. Następnie na scenie dzieci zaprezentowały swoje umiejętności. W programie występów pojawiły się piosnki, wiersze, zabawy i tańce. Nie dało się nie zauważyć, że miłym akcentem pikniku stanowiły wspólne zabawy dzieci z ich  rodzicami pod okiem wychowawczyń Jadwigi Wacnik i Elżbiety Juzwy. 
Przyjemnie było obserwować aktywny udział dorosłych w świecie dziecka. Te chwile, ugruntowują nas dorosłych, w przekonaniu, że warto poświęcić czas, energię dla dobra dzieci, ich radości i uśmiechu. Dzieci miały okazję puszczać  bańki mydlane, a to przede wszystkim świetna zabawa oraz możliwość zobaczenia wielu nietypowych i nieznanych efektów, jakie można wykonać z bańkowego płynu. Wiele emocji wzbudziły zawody w przeciąganiu liny oraz skoki w workach.
Uczestnicy pikniku mogli sprawdzić swoją celność rzucając woreczkami do obręczy oraz strzelając z 10 metrów do małej bramki. Chętni rozegrali też mecz babingtona. Rodzice serwowali kiełbaski z grilla, wodę, herbatę i lody. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć.

Inne wydarzenia

Aktualności

„ZAWSZE RAZEM” – program profilaktyczny

KLASA 1 REALIZOWAŁA PROGRAM PROFILAKTYCZNY „ZAWSZE RAZEM” Klasa I ZSP w Baszni Dolnej realizowała w II półroczu pod kierunkiem wych. – p.Jadwigi Wacnik program profilaktyczny

Chcesz pomóc ziemi?

napisz do nas i pozostań w kontakcie

Skip to content