Szkoła Promująca Zdrowie

Zespół Szkolno-Przedszkolny w Baszni Dolnej

ul. Szkolna 24

37-621 Basznia Dolna

+48 16 632 7007

Dostępny: 7:00 - 15:00

Pon - Pt: 7:00-15:00

Szkoła otwarta

Wycieczka do Bałtowskiego Kompleksu Turystycznego

Udostępnij ten post​

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

23 maja klasy II i III wraz z wychowawczyniami i rodzicami na wycieczkę do Bałtowa. Wybraliśmy pakiet kompleksowy, aby zapewnić sobie mnóstwo atrakcji i zabawy.
Zwiedzanie rozpoczęliśmy o godz.10:10 wizytą w Sabatówce. Następnie odwiedziliśmy Zwierzyniec Dolny,  Zwierzyniec Górny, a w drodze powrotnej obejrzeliśmy  Polskę w Miniaturze. O godzinie 13:00 zjedliśmy pyszny obiad w  JuraParku. Po obiedzie poznaliśmy życie dinozaurów na przestrzeni dziejów ziemi. Obejrzeliśmy też  Oceanarium.
O 15.00 rozpoczęliśmy zabawy w Parku Rozrywki. Nasz pobyt w Bałtowskim Kompleksie turystycznym zakończyliśmy seansem w Kinie  Emocji 5D.
Był to bardzo udany wyjazd. Zmęczeni i pełni wrażeń wróciliśmy w późnych godzinach wieczornych  do Baszni Dolnej. Następnego dnia nassie starsi koledzy z klasy ósmej pisali egzamin więc my mieliśmy wolne i mogliśmy się wyspać i odpocząć.

Inne wydarzenia

Aktualności

PIKNIK RODZINNY Z OKAZJI ŚWIĘTA RODZINY

1 czerwca 2022r. w parku wiejskim w Baszni Dolnej odbył się Piknik Rodzinny dla klas II i III.  Specjalnie na tę okazję zostały przygotowane liczne

Chcesz pomóc ziemi?

napisz do nas i pozostań w kontakcie

Skip to content